Výstavy 2016

Propagační výstava Plzeň 14.-16.10 2016

Fotogalerie

17.9.2016 - I. místní výstava Radnice

Fotogalerie

Vítáme Vás na stránkách o první výstavě v nově zakoupeném objektu v Radnicích. Některým chovatelům či hostům je asi divné, že terešovská organizace pořádá výstavu v Radnicích. Po 32 letech, během nichž jsme o Václavském posvícení v Terešově uspořádali celkem 14 výstav, přistoupilo několik nových členů z Radnic a okolí. Proto jsme se rozhodli koupit tento objekt, postupně ho rekonstruovat a ukazovat občanům Radnic a širokého okolí práci chovatelů naší organizace. 

18.6.2016 - I. propagační výstava Radnice

Fotogalerie

18. 6. 2016 se v nových výstavních prostorách v Radnicích konala propagační výstava drobného zvířectva Základní organizace Terešov. Výstava se konala po dlouhých 35 letech a právě díky novým prostorám se podařilo obnovit tradici výstav a prodejních trhů drobného zvířectva. Vystaveno bylo 45 kusů holubů, 45 kusů králíků, 30 kusů drůbeže a 50 kusů exotů. Pěkné zpestření dělaly zakrslé holandské kozy, které občas utekly mezi návštěvníky, což mělo veliký úspěch u dětí. Výstava byla ohodnocena kladně jak návštěvníky, tak i starostou a představiteli města Radnic.
Stávající členská základna terešovské organizace se ze současných 10 členů rozrůstá a zve ke spolupráci další zájemce zejména z řad mládeže. Závěrem bychom chtěli pozvat všechny chovatele a příznivce na podzimní výstavu, která se bude konat v opět v Radnicích. 

Celostátní výstava Chovatel 2016

Fotogalerie